З 04.04.2024. карантинний режим у зв’язку з підвищенням захворюваності на ГРВІ в амбулаторіях КНП «ЦПМСД» СКАСОВАНО
КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» повідомляє: З 04.04.2024. карантинний режим у зв’язку з підвищенням захворюваності на ГРВІ в амбулаторіях КНП «ЦПМСД» СКАСОВАНО.

