
«Здоровий спосіб життя та шкідливі звички»
Сьогодні 06. 02.2025 року в спільній співпраці з КЗЗСО ліцей «ПЕРСПЕКТИВА» був проведений захід за участю сімейного лікаря КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Жовтоводської міської ради Щукіної Марії Михайлівни з учнями 9-А,Б,В класів на тему:«Шкідливі звички та їхній вплив на здоров’я підлітків».
Мета заходу – формування відповідального ставлення до власного здоров’я, набуття навичок здорового способу життя як складової збереження і зміцнення здоров’я та успішної соціалізації у майбутньому.
Під час профілактичної бесіди з учнями лікар надала інформацію про фактори, що негативно впливають на формування здоров’я підлітків.
Дякуємо усім учасникам заходу!





